www.hotel-ubytovani.com
Penzion Dolní Morava Jiřinka - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Dolní Morava Jiřinka - disponuje restauracíPenzion Dolní Morava Jiřinka - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenPenzion Dolní Morava Jiřinka -  je k dispozici připojení na internetPenzion Dolní Morava Jiřinka -  je k dispozici letní terasaPenzion Dolní Morava Jiřinka - tenis -poblíž hoteluPenzion Dolní Morava Jiřinka - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Dolní Morava Jiřinka - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Dolní Morava Jiřinka - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 

Penzion Jiřinka
Velká Morava 133, Dolní Morava 56169
Česká Republika
Pension-Dolni-Morava-Jirinka@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 2 °C
Noční tepl.: -2 °C
Vítr: 5 m/s
Penzion Jiřinka ubytování Dolní Morava Aktuální počasí částečně oblačno
Doporučte tyto stránky:
 

Penzion Jiřinka - ubytování Dolní Morava | Vítejte

 
Penzion Dolní Morava Jiřinka

Penzion Jiřinka - komfortní ubytování ve 12 apartmánech v Dolní Moravě v pohoří Králický Sněžník. Místo pro Vaši letní i zimní dovolenou.

Dolní Morava ubytování penzion Jiřinka: 
Ubytování - každý apartmán má svůj charakteristický přírodní motiv Králického Sněžníku. Pro zajištění maximálního možného klidu jsou apartmány odděleny speciálními akustickými příčkami a dveřmi s padacím práhem. Intimita je respektována maximálně možným způsobem.

Dolní Morava ubytování penzion Jiřinka:
Vybavení apartmánů - ložnice, obývací pokoj s kuchyňkou, samostatná koupelna a oddělené WC. Superior apartmány mají terasu nebo prostorný balkon s výhledem do údolí a na Králický Sněžník. V obyváku je pohodlná rozkládací sedačka s vlastní matraci, na které se pohodlně vyspí dvě další dospělé osoby. V noci potěší příjemné led osvětlení. Telefonní spojení, WiFi, TV, trezor.

Dolní Morava ubytování penzion Jiřinka:
Služby - Penzion Jiřinka v Dolní Moravě vyhovuje pobytu rodin s malými dětmi nebo s pejskem. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédských stolů v restauraci a neomezený vstup do venkovního vyhřívaného bazénu.

Dolní Morava ubytování penzion Jiřinka: 
Domácí wellness - kombinovaná INFRA nebo FINSKá sauna, parní sauna, vířivka s panoramatickým výhledem pro 6 osob, vyhřívaná římská lavice k odpočinku, možnost masáží ... skvělé požitky pro všechny smysly. Pro ubytované hosty je wellness zahrnuto v ceně pobytu.

Dolní Morava ubytování penzion Jiřinka:
Restaurace - nabízí tradiční česká a mezinárodní kuchyně. Menu, z kterého si každý vybere. Točené pivo regionálních pivovarů, moravská vína a široká nabídka teplých a studených nealko i alko nápojů. Pro skupiny dle přání připraví rautové menu. Moderní restaurace se stylovým krbem a fotografiemi s motivy přírodních scenérií z Králického Sněžníku a panoramatický výhled na hřeben Klepáče 1 144 m.n.m. s rozhlednou.

Dolní Morava ubytování penzion Jiřinka: 
Vinný sklep - vychutnejte moravská vína v tradiční atmosféře vinného sklepa z 200 let starých cihel, ale i vhodné pochutiny k vínu. Využít lze exkurze do tajů enologie, nabídkové balíčky pro firemní akce, zátiší pro romantické dvojice i prostor pro degustátory samouky, hudební medailonky.

Dolní Morava ubytování penzion Jiřinka:
Pro rodiny s dětmi - dětský koutek s pingpongovým stolem a možnostmi dalších her, venkovní dětské hřiště, úměrně ročnímu období a počasí venkovní bazén se slanou vodou a protiproudem. Přátelské prostředí jednotlivých apartmánů posílené významnými bezpečnostními prvky (např. indukčí plotny varných desek, aj.), dostatečný sortiment zdravých nápojů a výletní tipy pro rodiče. Skvělou pohodu a nádherné prožitky v jedinečném přírodním prostředí Králického Sněžníku věnujte i svým dětem...